Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /data/0/5/05e3967e-0098-4dc9-be89-931952d4c76e/srku.cz/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 30

Přidejte se.
Prozradím 7 tajných triků manažera, která Vám pravděpodobně ještě nikdo neprozradil.  

Aktuálně přihlášeno více jak 3️⃣4️⃣0️⃣0️⃣ manažérů přidejte se mezi špičku

Tohle by se mělo vyučovat na školách.

7 manažerských triků, které vám už zítra můžou výrazně pomoc ve vaší práci

Odpovědi na 7 klíčových dovedností každého člověka, který vede tým dalších lidí.

…ale i sám sebe 

Pro manažery, pro lídry, pro rodiče, kteří se chtějí naučit, jak z komunikace a vedení lidí všech věkových kategorií vytěžit maximu

Na co se můžete těšit?

Vysíláním vás bude provázet

Peter Urbanec

Kdo je ten Peter?

Ve světě byznysu jsem obchodník, konzultant, spíkr a motivátor. V tom osobním manžel a táta tří báječných dětí, který si prošel bohatou (a občas i pořádně trnitou) kariérní a životní cestou. Vám nabízím 25 let zkušeností, které jsem nasbíral při práci s nejlepšími českými a slovenskými firmami, a znalostí, které si na konferencích a seminářích vyslechly už desítky tisíc posluchačů.

 

Mám talent na to dávat věci a lidi do pohybu. Umím naslouchat, vcítit se do vaší životní situace a dobrou radou přinést motivaci, elán a vůli nevzdávat se. Před lety jsem založil klub, v rámci kterého sdílím to nejlepší, co mě život naučil. Přihlaste se na moje vysílání ZDARMA.

On-line trénink zcela zdarma!

přihláška

na online vysílání

K čemu potřebuji Vaše jméno a e-mail? Abych Vám mohl zaslat Váš odkaz na vysílání a v budoucnu i další profi tipy a návody z praxe, stejně tak informace o mých kurzech. Ve všech e-mailech najdete odkaz na odhlášení a můžete mi tak kdykoliv říct „Petře stop“. Díky Vašim údajům Vám také budu moci to podstatné připomínat na sociálních sítích. Zde najdete mé zásady ochany osobních údajů.

Opravdu chcete odejít?

Přijdete tak o možnost stát se špičkovým manažerem! 

Pokud jste si to rozmysleli, nechte mi svůj e-mail. Zašlu Vám na něj online trénink zcela zdarma.