Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /data/0/5/05e3967e-0098-4dc9-be89-931952d4c76e/srku.cz/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 30

Jakou jinou a daleko efektivnější motivační otázku použít místo otázky PROČ?

Aktuálně přihlášeno více jak 3️⃣4️⃣0️⃣0️⃣ manažérů přidejte se mezi špičku

Tohle by se mělo vyučovat na školách.

7 manažerských triků, které vám už zítra můžou výrazně pomoc ve vaší práci

Odpovědi na 7 klíčových dovedností každého člověka, který vede tým dalších lidí.

…ale i sám sebe 

Pro manažery, pro lídry, pro rodiče, kteří se chtějí naučit, jak z komunikace a vedení lidí všech věkových kategorií vytěžit maximu

Na co se můžete těšit?

Vysíláním vás bude provázet

Peter Urbanec

Kdo je ten Peter?

Ve světě byznysu jsem obchodník, konzultant, spíkr a motivátor. V tom osobním manžel a táta tří báječných dětí, který si prošel bohatou (a občas i pořádně trnitou) kariérní a životní cestou. Vám nabízím 25 let zkušeností, které jsem nasbíral při práci s nejlepšími českými a slovenskými firmami, a znalostí, které si na konferencích a seminářích vyslechly už desítky tisíc posluchačů.

 

Mám talent na to dávat věci a lidi do pohybu. Umím naslouchat, vcítit se do vaší životní situace a dobrou radou přinést motivaci, elán a vůli nevzdávat se. Před lety jsem založil klub, v rámci kterého sdílím to nejlepší, co mě život naučil. Přihlaste se na moje vysílání ZDARMA.

On-line trénink zcela zdarma!

přihláška

na online vysílání

K čemu potřebuji Vaše jméno a e-mail? Abych Vám mohl zaslat Váš odkaz na vysílání a v budoucnu i další profi tipy a návody z praxe, stejně tak informace o mých kurzech. Ve všech e-mailech najdete odkaz na odhlášení a můžete mi tak kdykoliv říct „Petře stop“. Díky Vašim údajům Vám také budu moci to podstatné připomínat na sociálních sítích. Zde najdete mé zásady ochany osobních údajů.