Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /data/0/5/05e3967e-0098-4dc9-be89-931952d4c76e/srku.cz/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 30

On-line seminář 
6 klíčů k obchodnímu úspěchu

Přestaňte být odmítáni. 

Zvu vás na nový on-line seminář, díky kterému se zbavíte odmítnutí na obchodních schůzkách.

Od teď už navždy povede každé obchodní jednání přímo k cíli.

Ukážu Vám, jak to dělám já a jak to funguje právě v našem týmu.

Na co se můžete těšit?

Vysíláním vás bude provázet

Peter Urbanec

Peter je skvělý obchodník a konzultant 
s pětadvacetiletou praxí. Většinou ho najdete na pódiu – nebo přímo v terénu. Kvalitní uzavírání obchodů patří mezi jeho největší přednosti.

Své zkušenosti si nenechává pro sebe. Díky tomu má za sebou stovky praktických seminářů, kterými prošly desítky tisíc lidí. Buďte jedním z nich i vy. 

Je autorem nejúspěšnějšího online kurzu obchodních dovedností v ČR a SR  Obchodnické Impulzy.

On-line vysílání je zcela zdarma!

přihláška

na online vysílání

K čemu potřebuji Vaše jméno a e-mail? Abych Vám mohl zaslat Váš odkaz na vysílání a v budoucnu i další profi tipy a návody z praxe, stejně tak informace o mých kurzech. Ve všech e-mailech najdete odkaz na odhlášení a můžete mi tak kdykoliv říct „Petře stop“. Díky Vašim údajům Vám také budu moci to podstatné připomínat na sociálních sítích. Zde najdete mé zásady ochany osobních údajů.